Varaždin nanio Istri 1961 četvrti poraz u nizu

13.09.2020., Pula -
Hrvatski Telekom Prva liga, 4. kolo, NK Istra 1961 - NK Varazdin.

Srecko Niketic/PIXSELL

Istra 1961 je nakon četvrtog kola HT Prve lige ostala jedina momčad koja je još uvijek bez boda. Novi poraz izabranicima Fausta Budicina nanio je Varaždin koji je na Aldo Drosini slavio pogotkom Mateja Senića.

Za igrače Samira Toplaka to je bila druga pobjeda na gostovanjima nakon što su prethodno također minimalnim rezultatom svladali Šibenik.

Ključni trenutak utakmice dogodio se u 37. minuti kada je korner izveo Urata, a na petercu je najviši bio Senić koji je zakucao loptu iza leđa Majkića.

Zeleno-žuti su najbliže izjednačenju bili u 82. minuti kada je Guzina uposlio Hujbera, no njegov udarac ne pronalazi okvir gola.

U posljednjem susretu 4. kola Lokomotiva će od 19:05 u Kranjčevićvoj odmjeriti snage s Goricom.