Vandali na vinkovačkom stadionu, ozlijeđen policajac

Nakon što je sudac propustio svirati penal, po mnogima čisti penal za Hajduk u 28. minuti, počeli su i problemi izvan terena na večerašnjoj utakmici u Vinkovcima.

Tijekom utakmice finala Hrvatskog kupa između Hajduka i Dinama nastao je kaos. Torcida je krenula u obračun sa zaštitarima i interventnom policijom nakon čega je jedan od policajaca ostao ležati ozlijeđen usred bakljade, pišu 24sata.hr.

Nešto kasnije počele su letjeti stolice u teren s obje navijačke strane. Stadion u Vinkovcima uoči finala prošao je preuređivanje, no to nije dugo potrajalo.

U drugom poluvremenu isto je počelo nemirima. Nastao je odjednom kaos, Torcida je krenula u obračun sa zaštitarima, no srećom, sve se brzo smirilo.

Utakmica, odigrana pred oko osam tisuća ljudi, završila je pobjedom Dinama s 1:0. Modrima je ovo 15.  put da su osvojili Hrvatski nogometni kup. Strijelac pogotka bio je Mario Gavranović.