NAKON 4 PRODUŽETKA: Musa pogodio za pobjedu, Hrvatska u finalu EURA!!!

24.01.2020., Tele 2 Arena, Stockholm - Europsko rukometno prvenstvo, pulufinale, Norveska - Hrvatska. Domagoj Duvnjak.

Luka Stanzl/PIXSELL

80′ Duvnjak pao i izgubio loptu, ali Musa pogađa za 29:28

75′ Horvat za vodstvo, Bjernsen za egal, dodatnih 5 minuta za rasplet trilera u Stockholmu

70′ Sedmerac dvije sekunde prije kraja – Duvnjak pogodio za novi produžetak

69′ Horvat promašio s krila

68‘ Kontra Norveške za vodstvo

65′ Oprez do krajnjih granica, izjednačeno, Stepančić pa Segosen

60′ Duvnjak u blok i produžeci 2×5 minuta

60′ Norvežani poravnali a Červar zove time out 21 sekundu do kraja

57′ Duvnjak za vodstvo, a Ašanin opet skinuo sedmerac

55′ Ašanin skinuo sedmerac, u igri su Hrvati, Duvnjak za 22:22

52‘ Sagosen za novi egal, 21:21

48′ Napeto u Stockholmu, Hrvatska gubila pa opet vratila vodstvo, 19:18

40′ Norvežani uhvatili priključak, 15:15

36′ Odlično otvaranje, Hrvatska ima +3 s Mandićevom kontrom i zicer za +4

30′ Vrlo pristojno poluvrijeme, ima mjestu optimizmu, dominiraju Marić (5 golova) i vrsni Šego na golu

25′ Odlično se drže Červarovi, Duvnjak za 11:9

16′ Marić za 8:6

10′ Prednost za Hrvatsku, 7:5

5′ Oprezan start, 2:2, trebat će mudrosti

Počelo polufinale.

Hrvatska u paklu Stockholma igra s Norveškom za finale Europskog prvenstva u Austriji i Švedskoj. Hrvati u dosadašnjem tijeku turnira imaju 5 pobjeda i remi s Španjolcima dok su Norvežani s svih 6 pobjeda.

Lino Červar u najavi utakmice najavljuje discipliniranu igru u napadu i čeličnu obranu protiv poletnih, brzih i agilnih Norvežana. Upitnik je nad zdravstvenim statusom Igora Karačića i Luke Cindrića.