Liga prvaka: Dinamo poražen u zadnjoj minuti (Olympiacos – Dinamo 2:1)

Marko Lukunic/PIXSELL
Od 20:45 u Pireju Dinamo igra susret četvrtog kola skupine F Lige prvaka protiv Olympiakosa.

OLYMPIACOS: Roberto – Elabdellaoui, Siovas, Botia(od 51′ Da Costa), Masuaku – Milivojević, Kasami (od 80′ Finnbogason). Hernani(od 64′ Pardo), Fortounis, Seba – Ideye

DINAMO: Eduardo – Matel, Taravel, Goncalo, Pivarić – Machado, Rog, Antolić – Fernades(od 87′ Musa), Pjaca (od 80′ Sigali) – Hodžić(od 57′ Henriquez)

89. minuta -GOOL- Pardo je ušao u prazan prostor i poslao loptu ispod Eduarda za vodstvo Olympiacosa

79. minuta – Pivarić je zaradio drugi žuti odnosno isključujući crveni karton

65. minuta -GOOL – Tek što je ušao u igru, Pardo je primio loptu na desnoj strani, izbacio se na udarac i poslao loptu u donji desni kut Eduardovog gola

52. minuta – Ideye je izašao sam pred Eduarda, a potom ga je srušio Goncalo i pritom dobio žuti karton. Sudac je odmah pokazao na jedanaesterac, ali Eduardo je obranio Fortounisu

50. minuta – Pokušao je Seba s tridesetak metara, ali i njegov udarac bio je neprecizan

46. minuta – Kasami je zapucao s dvadesetak metara odmah na otvaranju drugog dijela, ali lopta je otišla iznad grede

KRAJ PVROG POLUVREMENA

40. minuta – Seba je pucao iz mrtvog kuta, ali Eduardo izbacuje u korner

39. minuta – Pjaca je odlično dao za Roga koji je ušao u prostor, pucao s desetak metara iskosa, ali nije zahvatio loptu na željeni način. Propala je prilika za Modre

33. minuta – Bio je slobodan udarac sa strane, ali nakon povratne lopte Fortounisa, zasmetao je sudac

23. minuta – Siovas je pucao glavom, ali lopta je prošla iznad grede

21. minuta -GOOL- Pivarić je ubacio u kazneni prostor, a najviši u skoku bio je Armin Hodžić i doveo Modre u vodstvo!

16.minuta – Masuaku je ubacio u kazneni prostor, a najviši u skoku bio je Hernani, no njegov udarac glavom otišao je malo iznad grede

12. minuta – Hodžić je pucao iz okreta, ali njegov udarac je bio slab.

10. minuta – Hernani je pucao s dvadesetak metara iskosa, ali ravno u Eduarda

7. minuta – Fortounis je opalio s dvadesetak metara, ali lopta je prošla pored lijeve vratnice Eduardovog gola

3. minuta – U prvih nekoliko minuta bilo je par evidentnih prekršaja, ali sudac utakmice nije dosudio niti jedan. Pušta se vrlo oštra igra

1. minuta – Utakmica je počela!