UŽIVO: Higuain i Rugani za pobjedu Juventusa, Dinamo bez postignutog gola u Ligi prvaka

Slavko Midzor/PIXSELL

Nogometaši Dinama od 20:45 sati igraju posljednju ovogodišnju utakmicu u Ligi prvaka. Večeras će u Torinu protiv Juventusa tražiti svoj prvi pogodak i bod u najelitnijem nogometnom natjecanju ove godine.

U prvoj utakmici u Zagrebu Juventus je protiv Dinama slavio sa 4:0, a večerašnjom pobjedom žele osigurati prvo mjesto u skupini. U drugom susretu skupine susreću se Sevilla i Lyon.

Utakmicu uživo od 20:45 sati pratite na našem portalu…

90′ Gotova je utakmica u Torinu. Dinamo se od Lige prvaka oprostio porazom od 0:2. Natjecanje završava bed osvojenog boda i postignutog pogotka.

73′ Daniele Rugani povisuje na 2:0. Pjanić je centrirao iz kornera, a njegova lopta odsjela je na glavi Ruganija.

52′ Juventus vodi 1:0. Strijelac je Higuain, koji je prekinuo svoj golgeterski post. Sa desetak metara, nakon dodavanja Lemine, Higuain snažno puca i matira Livakovića.

46′ Započelo je drugo poluvrijeme

45′ Završeno je prvo poluvrijeme u Torinu. Dinamo je imao dva udarca na gol Juventusa – Fernandesa i Ćorića, ali vratar Neto nije ih imao problema obraniti. S druge strane, Juventus je Livakoviću prijetio osam puta, a tri udarca išla su u okvir gola. Juventus drži posjed lopte sa 66%.

38′ udarac Ante Ćorića prema vratima Neta, ali golman Juventusa hvata bez problema

34′ Velika gužva pred golom Dinama. Korner je izveo Pjanić, zagužvalo se pred Livakovićem, a u posljednji trenutak lopta je izbijena u aut

32′ Mandžukić se lijepo oslobodio Dinamovog braniča, centrirao na glavu Miralema Pjanića, koji puca po sredini gola.

15′ Prvi žuti karton na utakmici dobio je Gonzalo Higuain zbog čvrstog starta na Sigaliju

5′ Sjajna prilika za Juventus. Pjanić je lijepo poslužio Higuaina, koji pogađa Dinamovog vratara Livakovića

1′ Utakmica je počela

SASTAVI

Juventus: Neto; Rugani, Benatia, Evra; Cuadrado, Lemina, Marchisio, Pjanić, Asamoah; Higuain, Mandžukić
Dinamo: Livaković; Šitum, Sigali, Schildenfeld, Pivarić – Moro, Knežević, Gojak, – Soudani, Ćorić, Fernandes

20:45 Uoči početka susreta, održana je minuta šutnje za poginule brazilske nogometaše Capocoensea.