UŽIVO: EUROBASKET Hrvatska slavila furioznog početka Rumunja

epa06176966 Croatia's players celebrate their win at the end of the EuroBasket 2017 group C match between Hungary and Croatia, in Cluj Napoca, Romania, 01 September 2017.  EPA/ROBERT GHEMENT

Hrvatska košarkaška reprezentacija večeras od 19:30 sati igra drugu utakmicu na Eurobasketu.

Nakon uvodne pobjede nad Mađarskom, današnji suparnik izabranicima Aleksandra Petrovića je reprezentacija Rumunjske, koja je u prvom kolu izgubila od Češke.

UŽIVO:

ČETVRTA ČETVRTINA:

• Utakmica je završila, Hrvatska je upisala i drugu pobjedu na Eurobasketu
  • Rumunjska je došla do -10, ali Bogdanović postiže novu tricu. Večeras je skupio 21 poen. Nove trice za naše postižu i Krušlin, Ukić te Šarić, a minutu prije kraja Hrvatska ima 72:56