Uvjerljiva pobjeda Reala, Modrić asistent

epa07984346 Real Madrid's French striker Karim Benzema (2-R) celebrates with teammates after scoring the opening goal against SD Eibar during their Spanish LaLiga Primera Division soccer match played at the Ipurua stadium in Eibar, northern Spain, 09 November 2019.  EPA/Juan Herrero

EPA/Juan Herrero

Nogometaši Real Madrida uvjerljivom su 4-0 (3-0) pobjedom na gostovanju kod Eibara zasjeli na vrh ljestvice španjolskog prvenstva, a kapetan Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu i bio asistent kod četvrtog pogotka.

Real je u razmaku od 12 minuta postigao prva tri pogotka, dva iz kaznenih udaraca. Karim Benzema je pogodio za 1-0 u 17. minuti. U 20. minuti je prvi kazneni udarac realizirao Sergio Ramos, a drugi u 29. minuti Benzema.

Konačnih 4-0 postavio je Valverde u 61. minuti udarcem s ruba kaznenog prostora na dodavanje Luke Modrića.

Real Madrid je sa 25 bodova zasjeo na vrh prvenstvene ljestvice, dok je Real Sociedad drugi sa 23 boda. Barcelona je treća sa 22 boda.

Od 21 sat Barcelona je domaćin Celti Vigo.

OZNAKE: Real Madrid, eibar