Uvjerljiva pobjeda Borussije Dortmund

01.07.2020., Karlovac - Zavrsili su radovi na uredenju i obnovi travnjaka i atletske staze na stadionu Branko Cavlovic Cavlek. Ukupna vrijednost investicije je oko 7 milijuna kuna a sufinanciran sredstvima Grada Karlovca s Drzavnim uredom za sport i Hrvatskim nogometnim savezom.

Kristina Stedul Fabac/PIXSELL

U susretu 29. kola njemačkog nogometnog prvenstva Borussia Dortmund je pobijedila Werder sa 4-1.

Gosti su poveli u 14. minuti golom Milota Rashice, no domaćin je u nastavku susreta okrenuo rezultat sa četiri gola. Strijelci su bili Giovanni Reyna (29), Erling Haaland (34-11m, 38) i Mats Hummels (87).

Borussija je ovom pobjedom preskočila Bayer Leverkusen i sada je peta sa 49 bodova, četiri manje od Eintrachta na četvrtoj poziciji.

U vodstvu je Bayern (68) ispred RB Leipziga (61) i Wolfsburga (54). Werder je ostao na 13. mjestu sa 30 bodova.

OZNAKE: nogomet, bundesliga