Tottenham ‘kiksao’ protiv Fulhama, minimalna pobjeda Cityja

epa08935923 Fulham's Kenny Tete (L) in action against Tottenham's Eric Dier (R) during the English Premier League soccer match between Tottenham Hotspur and Fulham FC in London, Britain, 13 January 2021.  EPA/Matthew Childs / POOL EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.

EPA/Matthew Childs

Nogometaši Tottenhama u srijedu su, u zaostaloj utakmici 16. kola Premierlige, odigrali 1:1 protiv Fulhama.

Tottenham je poveo golom Harryja Kanea u 25. minuti, a gosti su izjednačili preko Ivana Cavaleira u 74. minuti.

Manchester City je na domaćem terenu svladao Brighton s 1:0 pogotkom Phila Fodena u 44. minuti. Mogla je pobjeda domaćina biti i uvjerljivija, ali je Raheem Sterling u sudačkoj nadoknadi (90’+2′) promašio penal. Manchester Cityju je to četvrta pobjeda u nizu.