Timothy Weah: “Bili smo u pravom zamahu. Iskreno, boli nas ovakav kraj”

epa10318922 Timothy Weah (3L) of the USA celebrates with teammates after scoring the opening goal during the FIFA World Cup 2022 group B soccer match between the USA and Wales at Ahmad bin Ali Stadium in Doha, Qatar, 21 November 2022.  EPA/Ronald Wittek

EPA/Ronald Wittek

Ispustili smo dva boda u ovom susretu, pomogli smo Velšanima, mi smo ih vratili među žive, rekao je vratar SAD-a Matthew Turner nakon 1-1 u ogledu prvog kola skupine B na svjetskom nogometnom prvenstvu.

Amerikanci su dominirali tijekom prvih 45 minuta igre. Vodili su 1-0, ali i stali na početku drugog poluvremena te je sve završilo podjelom bodova.

“Imali smo puno energije u prvom poluvremenu. Bili smo u pravom zamahu, ali su se stvari u nastavku utakmice okrenule. Wales je podigao razinu svoje igre. Imali su loptu, počeli su nas pritiskati i na kraju smo primili pogodak s kojim smo ostali bez pobjede. Iskreno, boli nas ovakav kraj”, govorio je nakon susreta Timothy Weah, jedini strijelac za Amerikance koji će u drugom kolu igrati protiv prvog favorita skupine B Engleske.