TALIJANSKO PRVENSTVO: Četvrta pobjeda Intera

epa04939929 Inter's Mauro Icardi (R) jubilates with his teammates after scoring the goal during the Italian Serie A soccer match AC Chievo Verona vs FC Inter at Bentegodi stadium in Verona, Italy, 20 September 2015.  EPA/FILIPPO VENEZIA
Zahvaljujući pogotku kapetana Mura Icardija iz 42. minute nogometaši milanskog Intera svladali su u nedjelju u Veroni domaći Chievo s 1-0 za četvrtu uzastopnu pobjedu na startu talijanskog nogometnog prvenstva.
Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić bio je u početnoj postavi Intera i odigrao svih 90 minuta za momčad Roberta Mancinija, dok je Marcelo Brozović ušao u 85. minuti umjesto Kondogbije.
Inter je na vrhu ljestvice s maksimalnih 12 bodova, a ovo je već treći put da su “crno-plavi” slavili s minimalnih 1-0. Chievo je doživio prvi poraz u novoj sezoni te je sa 7 bodova na šestom mjestu.
U nedjelju se u preostalim utakmicama 4. kola sastaju: Roma – Sassuolo, Atalanta – Verona, Bologna, Frosinone, Genoa – Juventus, Torino – Sampdoria (15 sati), Carpi – Fiorentina (18 sati) i Napoli – Lazio (20.45 sati).