TALIJANSKI KUP Lazio prvi finalist

epa05888481 SS Lazio's Sergej Milinkovic-Savic (R) celebrates with his teammates after scoring the 0-1 goal during the Coppa Italia semi final second leg soccer match between AS roma and SS Lazio at the Olimpico stadium in Rome, Italy, 04 April 2017.  EPA/ANGELO CARCONI

Nogometaši Lazija prvi su finalisti talijanskog Kupa. Iako su u večerašnjoj uzvratnoj utakmici izgubili od Rome 3:2, za prolazak im je bila dovoljna prednost od 2:0 koju su donijeli iz prve utakmice.

Lazio je poveo u 37. minuti golom Sergeja Milinkovića-Savića, a Roma izjednačuje šest minuta kasnije preko Stephana El Shaarawyja. Novo vodstvo Laziju donio je Ciro Immobile u 56. minuti. Do kraja susreta dva je pogotka postigao Mohamed Salah, u 66. i 90., ali oni nisu bili dovoljni za prolazak.

Drugog finalista znat ćemo sutra, nakon uzvratne utakmice između Napolija i Juventusa.