TALIJANSKI KUP Asistencija Kalinića, Roma u četvrtfinalu

epa08134216 Parma's Giuseppe Pezzella (L) and Roma's Cengiz Under in action during the Italy Cup round of 16 soccer match Parma Calcio vs AS Roma at the Ennio Tardini stadium in Parma, Italy, 16 January 2020.  EPA/BARACCHI-CAMPANINI

EPA/BARACCHI-CAMPANINI

Hrvatski napadač Nikola Kalinić bio je asistent za prvi pogodak Rome u 2-0 (0-0) pobjedi na gostovanju kod Parme u susretu osmine finala Talijanskog nogometnog kupa.

Kalinić je odlično odigrao dupli pas sa strijelcem Pellegrinijem u 49. minuti susreta. Prolazak Rome u četvrtfinale potvrdio je Pellegrini svojim drugim pogotkom na utakmici kojega je postigao iz kaznenog udarca u 76. minuti.

Kalinić je odigrao čitavu utakmicu za Romu.

Roma će u četvrtfinalu gostovati kod Juventusa već 22. siječnja. Dan ranije svoj će četvrtfinalni susret igrati Napoli i Lazio, Torino i Milan će na teren 28. siječnja, dok je dvoboj Inter – Fiorentina na programu 29. siječnja.

OZNAKE: roma, parma