La Liga: Celta Vigo i Valladolid odigrali neriješeno, domaći izjednačili u sučevoj nadoknadi

epa09042393 Celta Vigo's midfielder Denis Suarez (L) vies for the ball with Valladolid's midfielder Ruben Alcaraz (R) during the Spanish LaLiga soccer match Celta Vigo vs Valladolid at Balaidos Stadium in Vigo, northwestern Spain, 28 February 2021.  EPA/Salvador Sas

EPA/Salvador Sas

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 25. kola španjolskog nogometnog prvenstva Celta Vigo i Valladolid odigrali su 1-1 (1-1), a domaća momčad je do izjednačenja došla u sučevom dodatku.

Valladolid je poveo u 70. minuti pogotkom Orellane. Sve do četvrte minute sučevog dodatka gosti su imali tri boda, ali su iz Viga otišli samo s jednim, jer je tada Murillo postigao pogodak za konačnih 1-1.

Celta je s 30 bodova privremeno zasjela na 10. mjesto, a Valladolid je s 22 boda na 17. poziciji, odmah iznad zone ispadanja.

Vodi Atletico Madrid

Vodeći Atletico Madrid ima 55 bodova, samo dva više od drugoplasirane Barcelone, ali uz dvije utakmice manje. Real Madrid je na trećem mjestu s 52 boda i utakmicom manje od Barcelone.

U nedjelju su na rasporedu još tri utakmice 25. kola, a sastaju se Cadiz – Betis (16.15 sati), Granada – Elche (18.30) i Villarreal – Atletico Madrid (21.00).