ŠPANJOLSKI SUPERKUP U MAROKU Barcelona osvojila prvi trofej sezone

epa06684564 FC Barcelona's players Ivan Rakitic (L), Lionel Messi (C) and Andres Iniesta (R) celebrate with the trophy after the Spanish King's Cup final soccer match between Sevilla FC and FC Barcelona played at Wanda Metropolitano stadium in Madrid, Spain, 21 April 2018.  EPA/Ballesteros

Nogometaši Barcelone sinoć su u Superkupu protiv Seville došli do prvog trofeja sezone. Utakmica ugrana u marokanskom Tangeru završila je 2:1 za Barcelonu

Sevilla je došla u vodstvo preko Pabla Sarabije, čiji je pogodak priznat nakon intervencije VAR-a koj je poništio orifgnalnu odluku o zaleđu. Barcelona potom dolazi do preokreta, zahvaljujući golovima Gerarda Piquea i Ousmanea Dembelea.

U posljednjoj minuti susreta Barcelonin vratar skrivio je penal za Barcelonu, ali se odmah iskupio obranivši udarac Ben Yeddera.

Hrvatski reprezentativac prvo je poluvrijeme odgledao s klupe, a u igru je ušao u 46. minuti umjesto Rafinhe Alcántare.