Španjolska: Osasuna svladala Cadiz, Budimir zabio dva gola

epa09192152 Osasuna's striker Ante Budimir (C) celebrates with his teammates after scoring the 2-1 lead during the Spanish LaLiga soccer match between CA Osasuna and Cadiz CF at El Sadar stadium in Pamplona, northern Spain, 11 May 2021.  EPA/Jesus Diges

EPA/Jesus Diges

Hrvatski reprezentativac Ante Budimir postigao je dva gola u domaćoj pobjedi Osasune nad Cadizom (3-2).

Budimir je zabio udarcem glavom prvi gol na utakmici u 38. minuti, a drugi preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora u 75. minuti. Budimir je zabio 10 golova ove sezone u Primeri i najzaslužniji je što se momčad iz Pamplone ne bori za ostanak.

Treći gol za Osasunu dao je Torres iz penala u 86. minuti, dok su strijelci za Cadiz bili Šaponjić (49pen) i Perea (90+1).

Osasuna je 11. s 44 boda, a Cadiz 12. s 43.