SERIE A: Ronaldo se vratio nakon koronavirusa s dva pogotka

epa08791291 Juventus' Cristiano Ronaldo (L) scores the 2-1 lead against Spezia's goalkeeper Ivan Provedel (bottom) during the Italian Serie A soccer match between Spezia Calcio and Juventus FC in Cesena, Italy, 01 November 2020.  EPA/PASQUALE BOVE

EPA/PASQUALE BOVE

Portugalski reprezentativac Cristiano Ronaldo vratio se u nedjelju na nogometne terene, nakon što je prebolio koronavirus, a u pobjedi Juventusa nad Speziom postigao je dva pogotka.

Poveo je Juventus u 14. minuti susreta preko Alvara Morate, a izjednačio je Tommaso Pobega u 32. minuti. U drugom poluvremenu Juventus postiže tri gola za uvjjerljivu pobjedu. Ronaldo je u igru ušao u 59. minuti, a već tri minute kasnije postigao je svoj prvi gol na utakmici, a mrežu Spezije zatresao je i u 76. minuti, iz kaznenog udarca. Za Juventus je strijelac bio i Adrien Rabiot u 67. minuti.

U drugoj poslijepodnevnoj utakmici Lazio je na gostovanju kod Torina slavio s 4:3. Golove za Lazio postigli su Andreas Pereira, Sergej Milinković-Savić, Ciro Immobile te Felip Caicedo. Za Torino su precizni bili Gleisom Bremer, Andrea Belotti i Saša Lukić.