SERIE A Remi Napolija i Juventusa, nastupili Mandžukić, Strinić i Rog

epa05885073 Napoli's goalkeeper Rafael Cabral (L) and Juve's forward Gonzalo Higuain (R) in action during the Italian Serie A soccer match SSC Napoli vs Juventus FC at San Paolo stadium, Naples, Italy, 02 April 2017.  EPA/CESARE ABBATE

U velikom derbiju talijanskog nogometa Napoli i Juventus su, u posljednjoj nedjeljnoj utakmici 30. kola Serie A, odigrali 1:1.

Juventus je došao do ranog vodstva već u sedmoj minuti pogotkom Samija Khedire. Aktualni prvaci i lideri na tablici tada su se povukli i pokušali sačuvati rezultat, ali Napoli je, na oduševljenje pedeset tisuća ljudi na tribinama stadiona San Paolo, izjednačio u 60. minuti preko Mareka Hamšika.

Mario Mandžukić odigrao je cijelu utakmicu za Juventus. Većinu susreta proveo je u obrani, a otklonio je jednu opasnost, imao jedno presijecanje i tri oduzete lopte. Ivan Strinić igrao je za Napoli do 79. minute, a Marko Rog ušao je u igru u 76. minuti.