SERIE A Pobjede Juventusa i Rome, remiji Intera i Napolija

epa06310267 Juventus' Gonzalo Higuain (R) jubilates with his teammate Giorgio Chiellini after scoring during the Italian Serie A soccer match Juventus FC vs Benevento Calcio at Allianz Stadium in Turin, Italy, 05 November 2017.  EPA/ALESSANDRO DI MARCO

U nedjeljnim poslijepodnevnim utakmicama talijanske Serie A momčadi Juventusa, Rome i Cagliarija upisali su pobjede, dok su Inter i Napoli remizirali.

Inter je s Torinom odigrao 1:1. Poveo je Torino u 59. minuti preko Falquea, a izjednačio je Éder u 79. minuti. Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić odigrao je cijelu utakmicu za Inter, dok je Marcelo Brozović u igru ušao u 76. minuti. Chievo i Napoli odigrali su bez golova.

Roma je s 4:2 slavila protiv Fiorentine. Gerson je zabio dva gola za Romu, a po jednog su dodali Manolas i Perotti, dok su strijelci za Fiorentinu bili Jordan Veretout i Giovanni Simeone.

Juventus je s 2:1 pobijedio Benevento. Strijelci za Juventus bili su Higuain i Cuadrado, a za Benevento je pogodio Amato Ciciretti. Hrvatski napadač Mario Mandžukić u igru je ušao u 78. minuti. Istim rezultatom Cagliari je svladao Veronu.