SERIE A Nova golijada Intera, Kalinić donio pobjedu Fiorentini

epa05804438 Ac Fiorentina forward Nikola Kalinic (C) jubilates with his teammates after scoring a goal during the Italian serie A soccer match between Ac Milan and Acf Fiorentina at Giuseppe Meazza stadium in Milan, Italy, 19 February 2017.  EPA/MATTEO BAZZI

Nogometaši Intera pripredili su u nedjelju svojim navijačima još jednu golijadu – svladali su Atalantu sa 7:1. Hat-trick su upisali Mauro Icardi i Ever Banega, a još jedan pogodak postigao je Gagliardini. Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić odigrao je 82 minute za Inter, dok je Marcelo Brozović utakmicu odgledao s klupe.

Fiorentina je slavila protiv Caglarija sa 1:0, a ‘viole’ je spasio hrvatski napadač Nikola Kalinić, koji je postigao pogodak u drugoj minuti sudačke nadoknade. Hrvoje Milić ostao je na klupi, a Milan Badelj ušao je u igru u 80. minuti.

Napoli je s 3:0 pobijedio Crotone. Dva pogotka postigao je Insigne, a jedan Mertens. Marko Rog igrao je do 55. minute. chiveo je s 4:0 pobijedio Empoli, uz pogotke Inglesea, Pellissiera, Birse i Cesara, a Udinese je slavio nad Pescarom sa 3:1.

Posljednju nedjeljnu utakmicu od 20:45 sati igraju Palermo i Roma.