SERIE A Nikoli Kaliniću jedno poluvrijeme u remiju Fiorentine i Bologne

EPA/GIORGIO BENVENUTI

Hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić odigrao je 45 minuta u remiju njegove Fiorentine protiv Bologne. Kalinić je u igru ušao u 46. minuti umjesto Babacara, a 13 minuta kasnije asistirao je strijelcu Bernardeschiju za vodstvo Fiorentine, koja je u 57. minuti ostala s igračem manje. U samo deset minuta Matias Fernandez dobio je dva žuta kartona.

Bologna je uspjela izjednačiti u 63. minuti preko Emanuelea Giaccherinija, a s tim je rezultatom utakmica i završila. Fiorentina je ostala treća sa 46 bodova, a ima utakmicu više i pet bodova manje od drugog Juventusa, odnosno sedam od prvog Napolija. Inter, koji se nalazi na četvrtom mjestu, u slučaju svoje pobjede protiv verona u nedjelju, prestići će Fiorentinu.

Bologna se nalazi na desetom mjestu, sa 30 osvojenih bodova u 24 utakmice. Večeras od 20:45 još igraju Genoa i Lazio.