Serie A: Napoli srušio Milan, Ante Rebić ‘pocrvenio’ u sudačkoj nadoknadi

epa09074757 Napoli’s Matteo Politano (L) celebrates with teammates after scoring his team's first goal during the Italian Serie A soccer match between AC Milan and SSC Napoli at Giuseppe Meazza stadium in Milan, Italy, 14 March 2021.  EPA/MATTEO BAZZI

EPA/MATTEO BAZZI

U posljednjoj utakmici 27. kola Serie A nogometaši Napolija slavili su protiv Milana s 1:0 na San Siru.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Politano u 49. minuti.

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić ušao je u igru u 60. minuti i u 71. minuti odlično pucao glavom, ali je Ospina obranio njegov udarac pod gredu. U samoj završinici utakmice Rebić je zbog nesportskog ponašanja dobio crveni karton.

Milan je ovim porazom ostao devet bodova iza vodećeg gradskog suparnika Intera koji je u nedjelju slavio s 2:1 na gostovanju kod Torina.