SERIE A: Juventusu samo bod kod Leccea

epa07902428 Juventus' players react after the Italian serie A soccer match between FC Inter and Juventus FC at Giuseppe Meazza stadium in Milan, Italy, 6 October 2019.  EPA/MATTEO BAZZI

EPA/MATTEO BAZZI

Nogometaši Juventusa u subotu su, u prvoj utakmici 9. kola Serie A, na gostovanju kod Leccea odigrali 1:1.

Juventus je do vodstva stigao u 50. minuti, kada je s bijele točke precizan bio Paulo Dybala. I domaćini su do izjednačenja stigli preko najstrože kazne. Šest minuta nakon prvog pogotka pogodio je Marco Mancosu.

Trener ‘Stare dame’ Maurizio Sarri iz zapisnika je izostavio Cristiana Ronalda, kojeg je želio odmoriti, ali i hrvatskog napadača Marija Mandžukića, koji vjerojatno broji posljednje mjesece u klubu iz Torina.

Juventus je vodeća momčad lige s 23 boda iz 9 utakmica, a dva boda manje, ali i utakmicu manje ima Inter. Lecce je 16. na ljestvici s 8 osvojenih bodova.