SERIE A Intrer slavio kod Sassuoloa, Juventus izjednačio rekord u domaćim pobjedama

EPA/ELISABETTA BARACCHI

Nogometaši Intera u nedjelju su slavili protiv Sassuoloa sa 1:0, a jedini pogodak na susretu postigao je Antonio Candreva u 47. minuti. Inter je utakmicu završio sa desetoricom, jer je u 92. minuti Felipe Melo zaradio drugi žuti karton.

Hrvatski repretzentativci Marcelo Brozović i Ivan Perišić odigrali su svih 90 minuta za Inter, koji je ovom pobjedom došao do sedmog mjesta Serie A sa 27 bodova. Sassuolo je 16. sa 17 bodova.

Vodeći je Juventus, koji je jučer u velikom derbiju protiv Rome slavio pogotkom Gonzala Higuaina. Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić odigrao je cijelu utakmicu za ‘Staru damu’, dok je Marko Pjaca susret odgledao s klupe. Bila je to 25. domaća pobjeda Juventusa zaredom – čime su izjednačili rekord koji su držali od kolovoza 2013. i studenog 2014. godine.

Juventus sada ima 7 bodova prednosti ispred Rome nakon 17 kola.