SERIE A Inter i Torino podijelili bodove

epa05856735 Torino's Juan Iturbe (L) in action against Inter's Ever Banega (2-L) during the Italian Serie A soccer match between Torino FC and Inter Milan at Olimpic Stadium in Turin, Italy, 18 March 2017.  EPA/ALESSANDRO DI MARCO

Nogometaši Intera u subotu su u 29. kolu talijanske Serie A u Torinu odigrali 2:2 s istoimenim klubom.

Inter je poveo u 27. minuti preko Kondogbije na asistenciju D’Ambrosia. Torino je do 59. minute napravio preokret – prvo je izjednačio Baselli u 33., a Acquah je donio prednost domaćinima u 59. Ipak, za bod Intera pobrinuo se Antonio Candreva, koji je u 62. minuti pogodio za konačnih 2:2.

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić odigrao je cijelu utakmicu za Inter, a Marcelo Brozović ušao je u 76. minuti umjesto strijelca prvog pogotka.