SERIE A Cagliari slavio protiv Intera, Srna asistent

epa07407373 Cagliari's Paolo Farago (L) and Inter's Ivan Perisic (R) in action  during the Italian Serie A soccer match Cagliari Calcio VS FC Inter  at Sardegna Arena Stadium in Cagliari , Italy, 01 March 2019.  EPA/FABIO MURRU

Nogometaši Intera u petak su, u prvoj utakmici 26. kola talijanske Serie A poraženi od Cagliarija sa 2:1.

Cagliari je u vodstvo došao u 31. mintui preko Ceppitellija, a izjednačio je Lautaro Martinez sedam minuta kasnije. Pobjednički pogodak postigao je Leonardo Pavoletti u 43. minuti na asistenciju bivšeg kapetana hrvatske reprezentacije Darija Srne.

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić odigrao je cijelu utakmicu za Inter, dok je Marcelo Brozović izašao u 87. minuti.

Inter je treći sa 47 bodova, dok je Cagliari na 14. mjestu s 27 osvojenih bodova. Vodeći Juventus ima 69 bodova i utakmicu manje.