RUKOMETNA LIGA PRVAKA Ništa od senzacije, PSG slavio u rasporodanoj Areni

Marko Lukunic/PIXSELL

Pred prepunim tribinama zagrebačke Arene rukometaši PPD Zagreba nisu uspjeli doći do senzacije i pobijediti PSG u 11. kolu skupine A Lige prvaka. Francuzi su slavili s 25:23.

Utakmicu su bolje otvorili domaći rukometaši, poveli su s 3:0, ali Francuzi, predvođeni Hansenom, rade preokret na 3:4. Od tog trenutka momčad PSG-a nije ispuštala vodstvo. Na poluvrijeme su otišli s +5.

Zagrebaši su odigrali puno bolje drugo poluvrijeme, te je završnica susreta protekla prilično tijesno. Ipak, nisu mogli protiv nevjerojatnih Francuza, koji su u 11 susreta Lige prvaka upisali 9 pobjeda.

Najučinkovitiji kod Zagreba bio je Mandalinić sa pet pogodaka, dok su Pavlović i Šebetić dodali po četiri. PSG je predbodio Hansen sa sedam golova, a po tri su Zagrebu zabili Igor Vori, Abalo, Narcisse i Honrubia.