Ronaldo stigao do 503 prvenstvena gola

06.12.2022., stadion Lusail, Katar - FIFA Svjetsko prvenstvo Katar 2022. Utakmica osmine finala Portugal - Svicarska. Eray Cumart, Cristiano Ronaldo Photo: Igor Kralj/PIXSELL

Igor Kralj/PIXSELL

Portugalski nogometni majstor Cristiano Ronaldo postigao je sva četiri pogotka u gostujućoj pobjedi Al Nassra protiv Al-Wehde od 4:0 u susretu 16. kola saudijskog prvenstva.

Portugalac je prvi pogodak zabio u 21., drugi u 40., a u nastavku dodao je još dva gola u 53. i 61. minuti.

Ronaldo je stigao do 503 ligaška pogotka u svojoj karijeri. Tri je zabio za Sporting Lisabon, 103 za Manchester United u kojem je bio dva puta, 311 za Real Madrid, 81 za Juventus i za Al Nassr.

Ronaldo je u svojoj klupskoj karijeri zabio 706 golova u 955 nastupa, uključujući sva natjecanja.