Real odigrao neriješeno s Betisom

epa07968200 Real Madrid's Luka Modric (L) in action against Betis' Andres Guardado (R) during the Spanish La Liga soccer match between Real Madrid and Real Betis at Santiago Bernabeu stadium in Madrid, Spain, 02 November 2019.  EPA/JAVIER LIZON

EPA/JAVIER LIZON

Nogometaši madridskog Reala propustili su priliku zasjesti na vrh ljestvice španjolskog prvenstva, oni su u susretu 12. kola na svom Santiago Bernabeu odigrali samo 0-0 protiv Betisa.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić odigrao je čitav susret za Real koji tako nije u potpunosti uspio iskoristiti kiks vodeće Barcelone koja je ranije u subotu izgubila sa 1-3 na gostovanju kod Levantea. Sada i Barcelona i Real imaju po 22 boda, jedan više od Atletica i Seville koji su međusobno igrali 1-1 u Sevilli.
Barcelona je protiv Levantea povela golom Messija (38-11m), no Levante je u razdoblju od 61. do 68. minute postigao čak tri pogotka kojima je preokrenuo rezultat u svoju korist. Strijelci su bili Campana (61), Borja Mayoral (63) i Radoja (68). Ivan Rakitić ostao je na klupi Barcelone.
Ranije u subotu je i u prvom susretu klubova iz Barcelone i Valencije slavio onaj iz Valencije. Valencia je kao gost preokretom svladala Espanyol sa 2-1 (0-1). Domaći su poveli preko Marca Roce (31-11m), izjednačio je Dani Parejo (69-11m), a pobjedu gostima osigurao je Maxi Gomez (80).
U Sevilli je domaćin poveo golom Vazqueza (28), a u nastavku je izjednačio Morata (60).