PRIPREME U BELEKU Dinamo remizirao s Slovanom

22.10.2016., stadion Maksimir, Zagreb - MAXtv 1. HNL, 13. kolo, GNK Dinamo - HNK Cibalia. Ante Coric.

Nogometaši Dinama na pripremama u Beleku u srijedu su protiv Slovana Bratislave odigrali 2:2.

Slovaci su poveli u šestoj minuti iz penala. Skrivio ga je Sigali, koji je igrao rukom, a realizirao Soumah. Pet minuta prije kraja prvog poluvremena izjednačio je Ante Ćorić krasnim golom iz slobodnog udarca s dvadesetak metara.

Dinamo je preokrenuo rezultat u 74. minuti, kada je sa bijele točke precizan bio Hodžić. Ipak, Slovan je izjednačio u zadnjim trenucima utakmice preko Savičevića.

Bila je to četvrta prijateljska utakmica Dinama na pripremama u Beleku. Do sada su upisali pobjede protiv Dnjipra, Zaglebie Lubina i Žiline.