PRIMERA: Real Sociedad i Osasuna remizirali

epa08485713 Osasuna´s Marc Cardona (L) escapes from Joseba Zaldua (R) and Martin Odegaard (C) of Real Sociedad during the Spanish LaLiga soccer match between Real Sociedad and Osasuna at Reale Arena stadium in San Sebastian, Basque Country, Spain, 14 June 2020.  EPA/Javier Etxezarreta

EPA/Javier Etxezarreta

U posljednjoj nedjeljnoj utakmici 28. kola španjolske Primre nogometaši Real Sociedada i Osasune odigrali su 1:1.

Gosti su poveli u 29. minuti golom Adriana Lopeza iz kaznenog udarca, a izjednačio je Mikel Oyarzabal u 61. minuti.

Sociedad se u slučaju pobjede mogao približiti trećoj Sevilli na samo bod zaostatka. Sada imaju tri boda manje, a borba za Ligu prvaka bit će napeta, jer im za vratom ‘pušu’ Getafe i Atletico Madrid s bodom manje.