PRIMERA Real se nakon velikog preokreta vratio na čelo ljestvice

epa05809011 Real Madrid's Portuguese striker Cristiano Ronaldo reacts during the Spanish Primera Division soccer match between Valencia CF and Real Madrid at Mestalla Stadium in Valencia, eastern Spain, 22 February 2017.  EPA/KAI FOERSTERLING

Nogometaši Real Madrida vratili su se u nedjelju na vrh ljestvice španjolske Primere, nakon što su velikim preokretom slavili u gostima kod Villarreala.

Villarreal je u 56. minuti imao prednost od 2:0 (Trigueros 50′, Bakambu 56′), ali do kraja utakmice Real postiže tri pogotka i dolazi do punog plijena. Smanjio je prvo Gareth Bale u 64. minuti, izjednačio je Cristiano Ronaldo iz penala u 74., a sva tri boda ‘Kraljevima’ donosi Alvaro morata u 83. minuti utakmice.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu za Real, dok je Mateo Kovačić susret gledao s klupe za pričuve.

Real sada ponovno ima bod više od druge Barcelone, ali i utakmicu manje od katalonskog kluba. Villarreal je šesti.