Primera: Pobjeda Reala uz dva gola Benzeme i asistencijom Modrića

epa08961233 Alaves' midfielder Tomas Pina (R) in action against Real Madrid's midfielder Luka Modric (L) during the Spanish LaLiga soccer match between Deportivo Alaves and Real Madrid at Mendizorroza stadium in Vitoria, Basque Country, Spain, 23 January 2021.  EPA/Juriaan Tierie

EPA/Juriaan Tierie

Nogometaši Real Madrida slavili su u subotu navečer u susretu 20. kola španjolske Prumere na gostovanju kod Alavesa s 4:1.

Susret je rezultatski bio riješen već nakon prvih 45 minuta nakon kojih je Real vodio sa 3:0 golovima Casemira, Benzeme i Hazarda. U nastavku je prvo Joselu smanjio na 3:1, a konačni rezultat postavio je Benzema svojim drugim golom.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić igrao je za Real do 77. minute i upisao asistenciju Benzemi za konačnih 4:1.

Drugi Real sada ima 40 bodova, četiri manje uz dvije utakmice više od vodećeg Atletica, dok je Alaves ostao 17. sa 18 bodova.