PRIMERA Pobjeda Reala, Modriću samo 13 minuta

epa06975489 Girona's midfielder Pedro Porro (R) in action against Real Madrid's defender Marcelo (L) during the Spanish La Liga soccer match between Girona FC and Real Madrid in Girona, Spain, 26 August 2018.  EPA/ENRIC FONTCUBERTA

Nogometaši Real Madrida pobijedili su sinoć Gironu u utakmici drugog kola Primere sa 4:1, a kapetan hrvatske nogometne reprezentacije dobio je posljednjih 13 minuta.

Girona je povela u 16. minuti preko Borje. Izjednačio je Sergio Ramos s bijele točke u 39. minuti, a vodstvo Realu donosi Karim Benzema u 52. minuti, također s bijele točke. Gareth Bale povisio je vodstvo ‘Kraljeva’ u 59. minuti, a konačni je rezultat u 80. minuti postavio Gareth Bale svojim drugim pogotkom večeri.

U posljednjoj utakmici Sevilla i Villarreal odigrali su bez pogodaka.