Primera: Modrić strijelac u remiju Reala

epa08911902 Real Madrid's Croatian Luka Modric celebrates after scoring the opening goal against Elche during their Spanish LaLiga Primera Division soccer match played at the Martinez Valero stadium, in Elche, eastern Spain, on 30 December 2020.  EPA/Ramon

EPA/Ramon

Nogometaši Real Madrida u srijedu navečer su u utakmici 16. kola Primere odigrali 1:1 kod Elchea.

Real je poveo u 20. minuti golom kapetana hrvatske nogometne reprezentacije Luke Modrića, koji je pogodio glavom. Marco Asensio raspalio je s 25 metara i pogodio gredu, a lopta se odbila natrag u šesnaesterac. Modrić, koji je akciju i započeo, sjajno je reagirao te je između dva braniča pogodio glavom za vodstvo Reala.

No, Elche je izjednačio u 52. minuti golom Fidela iz penala koji je skrivio Carvajal. To je bio i konačni rezultat utakmice.

U ostalim susretima Celta je s 2:1 bila bolje od Huesce, dok je Atletico minimalno slavio protiv Getafea. Granada je s 2:1 bila bolja od Valencije.