PRIMERA: Minimalna pobjeda Reala, Atleticu samo bod kod Huesce

epa08710009 Real Madrid's midfielder Luka Modric (R) in action against Valladolid's midfielder Michel Herrero (L) during the Spanish LaLiga Santander match between Real Madrid and Real Valladolid at Alfredo Di Stefano stadium in Madrid, Spain, 30 September 2020.  EPA/JuanJo Martin

EPA/JuanJo Martin

Nogometaši Real Madrida u srijedu navečer upisali su minimalnu pobjedu protiv Valladolida u 4. kolu španjolske Primere. Realu je pobjedu donio Brazilac Junior Vinicius, koji je u drugom poluvremenu zamijenio Luku Jovića.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić za ‘Kraljevski’ je klub odigrao cijelu utakmicu, a u 89. minuti pogodio je vratnicu.

Elche je pogotkom Boyéa (37) slavio kod Eibara. Madridski Atletico odigrao je bez pogodaka kod Huesce, dok je Villareal slavio kod kuće protiv Alavesa 3:1. Dva gola postigao je Paco Alcacer.