PRIMERA Malaga slavila protiv Deportiva

EPA/Jorge Zapata

Nogometaši Malage u subotu su u prvoj utakmici 13. kola španjolske Primere pobijedili Deportivo sa 4:3.

Poveo je Deportivo već u 4. minuti, precizan s bijele točke bio je Borges. Ipak, u prvom poluvremenu Malaga radi preokret – izjednačio je Santos u 21. minuti iz penala, a u vodstvo ih doveo Ramirez u 40. minuti.

Malaga je povisila na 3:1 u 56. minuti drugim pogotkom Santosa. Smanjio je Andone u 72. munuti, a neizvjesnost u utakmicu vratio je Borges drugim pogotkom u 82. minuti. U trećoj minuti sudačke nadoknade Ontiveros Malagi donosi sva tri boda.

Malaga se nalazi na 9. mjestu Primere s 19 bodova, dok je Deportivo 17. s 10 osvojenih bodova.

OZNAKE: MALAGA, deportivo