PRIMERA: Asistencija Modrića u pobjedi Reala, nastavlja se ‘mrtva trka’ s Barcelonom

epa08504390 Demarai Gray (R) of Leicester City in action against Neal Maupay of Brighton during the English Premier League match between Leicester City and Brighton in Leicester, Britain, 23 June 2020.  EPA/Andrew Boyers/NMC/Pool EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.

EPA/Andrew Boyers

Nogometaši Real Madrida sinoć su u utakmici 31. kola španjolske Primere slavili protiv Mallorce s 2:0 i tako nastavili ‘mrtvu trku’ s Barcelonom u borbi za naslov prvaka Španjolske.

Real je poveo u 19. minuti nakon asistencije Luke Modrića, koji je odlično uposlio Brazilca Viníciusa Júniora. Strijelac za konačnih 2:0 bio je stoper Sergio Ramos u 56. minuti iz slobodnog udarca.

Kapeta hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić je igrao do 71. minute. Hrvatski napadač Ante Budimir za Mallorcu igrao do 61. minute.

Deportivo Alaves sinoć je izgubio od Osasune s 1:0, dok je isim rezultatom Celta slavila protiv Real Sociedada. Pobjednički gol iz penala zabio je najbolji igrač Celte Iago Aspas u 45. minuti, a hrvatski veznjak Filip Bradarić za goste je igrao do 76. minute.