PRIMERA Ante Livaja strijelac u remiju Las Palmasa

EPA/QUIQUE CURBELO

Hrvatski napadač Ante Livaja donio je bod svom Las Palmasu u utakmici 14. kola španjolske Primere protiv Alavesa. Alaves je poveo u četvrtoj minuti preko Alexisa, a Livaja je za izjednačenje pogodio u 57. minuti.

U ranijim utakmicama Sporting Gijon je s 3:1 svladao Osasunu. Hrvatski reprezentativac Duje Čop u igri je bio do 81. minute, ali bez učinka. Athletic Bilbao je s idtim rezultatom svladao Eibar.

U posljednjoj utakmici dana nogometaši Malage u posljednjim su sekundama utakmice došli do boda protiv Valecije. Malaga je povela u trećoj minuti preko Fornalsa, a Valencija tada radi preokret. Prvo je izjednačio Rodrigo u 7. minuti, a u vcodstvo ih doveo Medran u 34. minuti. Isti je rezultat na semaforu stajao sve do treće minute sudačke nadoknade, kada je za bod Malage ponovno pogodio Fornals.