PRIJATELJSKI SUSRETI Slavlje Turske, remi Španjolske, poraz Češke

EPA/LANCIA

Prvi hrvatski protivnik na ovogodišnjem EURO-u u Francuskoj, Turska – večeras je u prijateljskoj utakmici svladala reprezentaciju Švedske s 2:1. Tosun je doveo Turke u vodstvo u 32. minuti, izjednačio je Granqvist u 74., a konačnih 2:1 postavio je ponovno Tosun u 81. minuti susreta.

Španjolska i Italija remizirale su u Udinama. Italija je povela u 68. minuti preko Insignea, a izjednačio je Aduriz u 70. minuti. Posljednji hrvatski protivnik na EURO-u, Češka večeras je izgunila od Škotske s 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Anya u desetoj minuti susreta.

Podsjetimo, hrvatska nogometna reprezentacija sinoć je u Osijeku sa 2:0 svladala Izrael, a sljedeću će pripremnu utakmicu odigrati u suboru u Mađarskoj.