PRIJATELJSKI SUSRETI Francuska bez golova, Španjolska Engleskoj zabila dva u nadoknadi

EPA/ANDY RAIN

Nogometaši Francuske, ovogodišnji finalisti Europskog prvenstva, u prijateljskoj utakmici protiv Obale Bjelokosti odigrali su u utorak bez pogodaka.

U najatraktivnijoj utakmici večeri Engleska i Španjolska na Wembleyju su odigrale 2:2, a Englezi su primili oba pogotka u sudačkoj nadoknadi vremena. U vodstvo od 1:0 Engleze je doveo Adam Lallana u devetoj minuti susreta sa bijele točne, a na 2:0 povisio je Jamie Vardy u 48. na asistenciju večerašnjeg kapetana Jordana Hendersona.

Ipak, Španjolci u posljednjoj minuti susreta smanjuju preko Iaga Aspasa, a konačnih 2:2 postavio je Isco u šestoj minuti sudačke nadoknade.