Premierliga: West Ham izvukao remi protiv Tottenhama nakon što su gubili 3:0

epa08755720 Tottenham's manager Jose Mourinho (R) and Harry Kane (L) react during the English Premier League soccer match between Tottenham Hotspur and West Ham United in London, Britain, 18 October 2020.  EPA/Matt Dunham / POOL EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.

EPA/Matt Dunham

Nevjerojatnu utakmicu odigrali su u nedjelju Tottenham i West Ham u petom kolu engleske Premierlige.

Tottenham je, naime, nakon 16 minuta vodio s čak 3:0. Dva pogotka postigao je Harry Kane, te asistirao Sonu. Činilo se kako će momčad Jose Morinha doći do rutinske i visoke pobjede. No, West Ham radi ‘čudo’ i u posljednjih osam minuta susreta dolazi do izjednačenja.

Za ‘čekićare’ su zabili Fabian Balbuena, Davison Sanchez koji je postigao autogol, te Lanzini koji je pogodio za konačnih 3:3 u sudačkoj nadoknadi s čak 25 metara.

U prve dvije nedjeljne utakmice Sheffield United i Fulham, te Crystal Palace i Brighton podijelili su bodove. Obje utakmice završile su rezultatom 1:1.

Večeras se još sastaju Leicester City i Aston, a u ponedjeljak igraju West Bromwich Albion – Burnley, te Leeds United – Wolverhampton.