PREMIERLIGA Tottenham bolji od Watforda, Alli i Kane postigli po dva gola

EPA/SEBASTIEN NOGIER

Nogometaši Tootnhema slavili su u prvoj današnjoj utakmici 19. kola Premierlige protiv Watforda sa 4:1.

U prvom poluvremenu Tottenham je došao do nedostižnih 3:0. Poveli su u 27. minuti preko Harryja Kanea, koji je pogodio i u 33. za 2:0. Kod oba gola asistirao mu je Kieran Trippier. Na 3:0 povidio je Dele Alli u 41. minuti.

U prvoj minuti nastavka Alli postiže svoj druigi pogodak, a do kraja utakmice Watford je uspio tek ublažiti poraz. U drugoj minuti sudačke nadoknade strijelac je bio Younes Kaboul.

Tottenham je sada na trećem mjestu prestigao Manchester City koji je jučer izgubio proitv Liverpoola. Watford se nalazi na 13. mjestu sa 22 boda.