PREMIERLIGA Slavlje Chelseaja u utakmici punoj preokreta

epa06280068 Chelsea's Pedro celebrates scoring a goal during the English Premier League soccer match between Chelsea FC and Watford FC at Stamford Bridge in London, Britain, 21 October 2017.  EPA/FACUNDO ARRIZABALAGA EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.

U prvoj subotnjoj utakmici engleske Premierlige nogometaši Chelsea, aktualnog prvaka, na svom su terenu došli do pobjede nad Watfordom (4:2).

Chelsea je poveo u dvanaestoj minuti pogotkom Pedra, koji je iskoristio asistenciju Edena Hazarda. U trećoj minuti nadoknade prvog poluvremen Watford dolazi do izjednačenja preko Doucouréa. U četvrtoj minuti drugog poluvremena Watford dolazi i do preokreta, nakon što je Pereyra pogodio za vodstvo 2:1.

Do novog preokreta potom dolazi Chelsea – izjaednačio je Batshuayi u 71., a na 3:2 rezultat je postavio Césat Azpilicueta u 87. minuti utakmice. Konačnih 4:2 postavio je Batshuayi u petoj minuti sudačke nadoknade.

Sa ova tri boda Chelsea je na ljedtvic preskočio upravo Watford, te se sada sa 16 bodova nalazi na četvrtom mjestu sa 16 bodova. Watford je peti sa bodom manje. Vodeći je i dalje Manchester City sa 22 boda.