PREMIERLIGA Slavlja Southamptona i Crystal Palacea

epa05046177 Southampton's Shane Long (C) in action with Manchester City's Martin Demichelis (L) and Bacary Sagna (R) during the English Premier League soccer match between Manchester City and Southampton at The Etihad Stadium, Manchester, Britain, 28 November 2015.  EPA/PETER POWELL EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications

U poslijepodnevnim nedjeljnim utakmicama petog kola engleske Premierlige nogometaši Southamptona svladali su Swansea, dok je Crystal palace slavio protiv Stokea.

Jedini strijelac u pobjedi Southamptona bio je Charlie Austin u 64. minuti. Crystal palace pobijedio je Stoke sa 4:1. Domaćini su poveli već u devetoj minuti preko Jamesa Tomkinsa. Već u dvanaestoj minuti bilo je 2:0, precizan je bio Scott Dann.

Palace je povosio u 71. minuti preko McArthura, a ogromnih 4:0 postavio je Townsend u 75. minuti. Stoke je do kraja utakmice uspio postići tek počasni pogodak – u četvrtoj minuti sudačke nadoknade zabio je Marko Arnautović.

Southampton je 14. sa 15 bodova, a Swansea 15. sa bodom manje. Palace je došao do osmog mjesta sa 7 bodova, a Stoke je posljednji sa samo jednim bodom.