PREMIERLIGA Remi Bilića protiv Sunderlanda, primili gol iz kornera

epa05833562 West Ham United's Manager Slaven Bilic ahead of the English Premier League soccer match between West Ham United and Chelsea FC at the London Stadium, in London, Britain, 06 March 2017.  EPA/HANNAH MCKAY EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.

Bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić doživio je u subotu još jedan ‘hladan tuš’, odigravši na gostovanju kod posljednjeplasiranog Sunderlanda 2:2. West Ham je poveo u petoj minuti preko Ayewa, a domaćini su izjednačili pogotkom Khazrija – iz kornera. West Ham ponovno dolazi u vodstvo u 47. minuti preko Collinsa, ali u 90. minuti Borini donosi Sunderlandu bod.

Everton je s 3:1 slavio protiv Burnleyja, a istim je rezultatom Stoke bio bolji od Hulla. Watford je pogotkom Capouea svladao Swansea.

Crystal Palace je na svom terenu odigrao 2:2 s aktualnim prvacima Leicesterom. Huth i Vardy doveli su Leicester do 2:0 u 6. i 52. minuti, ali tada domaćini postižu dva gola za bod. Cabaye je smanjio u 54., a Benteke izjednačio u 70. minuti.