PREMIERLIGA: Rashford s dva gola pokvario Mourinhov povratak na Old Trafford

Nogometaši Manchester Uniteda slavili su u srijed, u derbiju 15. kola Premiershipa protiv Tottenhama, kluba kojeg je nedavno preuzeo njihov nekadašnji trener Jose Mourinho. ‘Crveni vragovi’ slavili su s 2:1.

United je poveo već u šestoj minuti preko Rashforda, koji je pogodio s petnaestak metara. Tottenham je izjednačio iz prvog od dva udarca na gol u prvom poluvremenu. Dele Alli sjajno je pogodio u 39. minuti.

Sva tri boda Unitedu donio je Marcus Rashford svojim drugim golom večeri. U 49. minuti pogodio je s bijele točke.

U drugim utakmicama dana Chelsea je slavio protiv Aston Ville s 2:1, a hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić upisao je svih 90 minuta. Leicester je s 2:0 bio bolji od Watforda, dok je istim rezultatom Wolverhampton slavio protiv West Hama. Southampton je s 2:1 bio bolji od Norwicha.