PREMIERLIGA Novi poraz Liverpoola, slavlje West Hama, četiri gola Lukakua

EPA/HANNAH MCKAY

Nogometaši Liverpoola upisali su u subotu poraz protiv Hulla i propustili priliku preskočiti Arsenal na trećem mjestu. Hull je slavio golovima N’Diayea u 44. i Niassea u 84. minuti. Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren danas nije bio u kadru trenera Jürgena Kloppa.

West Ham je s 3:1 u gostima pobijedio Southampton. Domaćini su poveli u 12. minuti preko Gabbiadinija, ali do kraja poluvremena momčad Slavena Bilića radi preokret. Prvo je u 14. minuti izjednačio Carroll, a Obiang pogodio za 2:1 u 44. minuti. Davis je u 52. minuti postigao autogol za konačnih 3:1.

WBA je s minimalnih 1:0 slavio protiv Stokea, Sunderland je s uvjerljivih 4:0 svladao Crystal Palace, a Watford je s 2:1 pobijedio Burnley. Romelu Lukako zablistao je u još jednoj pobjedi Evertona. U subotu je postigao čak četiri gola, a Everton je protiv Bournemoutha slavio sa 6:3.