PREMIERLIGA: Manchester City slavio protiv Aston Ville i vratio se na drugo mjesto

epa07951104 Manchester City's Ilkay Guendogan celebrates after scoring the 3-0 lead during the English Premier League soccer match between Manchester City and Aston Villa in Manchester, Britain, 26 October 2019.  EPA/PETER POWELL EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications

EPA/PETER POWELL

Nogometaši Manchester Cityja slavili su u prvoj subotnjoj utakmici 10. kola Premierlige kod kuće protiv Aston Ville s 3:0.

Aston Villa je odolijevala napadima aktualnog prvaka Engleske prvo poluvrijeme, a ‘Građani’ su u vodstvo došli u 46. minuti preko Raheema Sterlinga.

Na 2:0 je povisio Kevin de Bruyne u 65. minuti, a konačni je rezultat postavio İlkay Gündoğan pet minuta kasnije.

Posljednji sučev zvižduk momčad Pepa Guardiole dočekala je s desetoricom na terenu, nakon što je Fernandinho u 87. minuti dobio drugi žuti karton zbog prekršaja.