PREMIERLIGA Leicester slavio kod Bilića, nova pobjeda Chelseaja

epa05848587 Leicester City's Marc Albrighton (C) celebrates with team mates after scoring the 2-0 goal during the UEFA Champions League Round of 16 second leg soccer match between Leicester City and Sevilla FC at the King Power Stadium in Leicester, Britain, 14 March 2017.  EPA/TIM KEETON

Nogometaši aktualnog engleskog prvaka Leicestera u subotu su upisali još jednu pobjedu, ovoga puta protiv West Hama Slavena Bilića. Na Olimpijskom stadionu u Londonu poveli su već u petoj minuti preko Mahreza, a dvije minute kasnije povisio je Huth.

West Ham je smanjio u 20. minuti pogotkom Lanzinija, ali Vardy ponovno odvosi goste na dva gola razlike u 38. minuti. Nogometaši Slavena Bilića u drugom su poluvremenu uspjeli tek smanjiti na konačnih 3:2, a strijelac je bio Ayew.

Crystal Palace je autogolom Deeneyja slavio protiv Watforda, Sunderland i Burnley odigrali su bez golova, dok je Everton s 4:0 deklasirao Hull. Strijelci su bili Calvert-Lewin, Valencia i dva puta Lukaku.

Lider Premierlige Chelsea pobijedio Stoke sa 2:1 i zadržao veliku bodovnu razliku pred pratiteljima. Willian je doveo ‘Bluese’ u vodstvo u 13. minuti, a izjednačio je Walters sa bijele točke u 38. KOnačan rezultat postavio je Gary Cahill u 87. minuti.